Türkiye'nin En Büyük Uzman Çavuş Bilgi Platformu ve Askeri Paylaşım Platformu

Sağlık Sebebi ve Kendi İstekleriyle Ayrılan Uzman Çavuşlar Örgütlendi !

0 13

Görevlerinden sağlık sorunları nedeniyle ayrılan ve kendi istekleriyle ayrılan uzman çavuşlar “Uzmanlar Sosyal Dayanışma Derneği” çatısı altında birleşti !

Ana merkezi Ankara’da olan ve 43 ilde temsilcilikleri bulunan Uzmanlar Sosyal Dayanışma Derneği birçok il’de Zabıta Müdürlükleri, Valilikler, İtfaiye Müdürlükleri ve diğer makamları tek tek ziyaret ederek derken faaliyetleri hakkında bilgiler veriyor.

Tek bir çatı altında toplanmasına sıcak bakmamdaki tek sebep şudur arkadaşlar “Bölüşürsek Tok Olur, Bölünürsek Yok Oluruz” bu söz aslında herşeyi özetler niteliktedir. Biliyorsunuz ki birden fazla derneğimiz mevcut fakat hangisine üye olunması gerektiği hususunda ayrılık söz konusu olmuş durumda. Uzmanlar Sosyal Dayanışma Derneği hem görevde bulunan personel hem de gerek sağlık sebebiyle ayrılmış olan, gerekse kendi isteğiyle sözleşmesini fesih etmiş olan uzman çavuşlar hakkında çalışmalar yürütmeye devam ediyor.

Son söz olarak şunları belirtmeliyim ki Uzmanlar Sosyal Dayanışma Derneği yönetimi ve üyelerine çalışmalarından ötürü teşekkürlerimi sunuyorum umarım bu çizgiyle devam ederler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.