Ana Sayfa / İletişim

9 Soru

 1. Uzman erbaş mülakatında neler soruluyor

 2. Kolay gelsin ben 2yıllık uzman çavuşum 2aydır ailevi sorunlarımdan dolayı psikolojik sorunlar yaşıyorum bunalıyorum psikiyatri desteği almak istiyorum bunun için ne yapmalıyım dilekçemi yazmalıyım örneği varmı teşekkürler

  • Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun rabbim içinizi ferahlatsın. Psikiyatrise gitmek demek yanlış gözle bakılsada bu bir çözümdür. çevrenizde ve ailenize karşı zarar vermekten kurtulursunuz. Bunun için bazı birliklerde Hastaneye sevk alıyorsunuz hangi bölüme ne için gittiğinizi yazdırıyorsun yada direk sevk alıyorsunuz hastaneye. dilekçe dedigim gibi yok sadece bazı birliklerde sevk alıp gidiyorsunuz.

 3. Iyigunler ben acik lise okuyorum son sınif basvuru olurmu yaptırmak istiuorum

 4. Merhabalar,
  Sinav giris belgesinde diploma asli l ve fotokopisi olacak e devlet ciktisi kabul edilmeyecektir yaziyor. Diploma unide is dolayisiyla gitmemde mumkun gozukmuyor.okulun versigi gecici mezuniyet belgesinin fotokopisi var asli gibidir olan.. isime yarar mi acaba yada nasil bir yol izlemeliyim yardimci olur musunuz?

 5. Uzman er baslar’in alimi hangi tarihler arasinda oluyor. Alimlar ne zaman basliyor yardimci olursaniz sevinirim.

 6. Meraba 2017 10 uzman erbas jandarma adana da mülakatını kazandık nisan ayında evrakları gönderdik. Talep fazlalığı nedeni ile 2.grup olduk. Hala eğitime cagrilmadik bulundüğüm ilçede 154 kişi aynı durumda sizce nezaman eğitime çağrılıriz?

 7. Uzman Çavuş larda kıta hizmet brövesi diye bisey varmi yönetmelikte felan varmi net bi bilginiz varmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir