Türkiye'nin En Büyük Uzman Çavuş Bilgi Platformu ve Askeri Paylaşım Platformu

DİYARBAKIR SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

0 13

Diyarbakır Dicle Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana  göre sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacaktır. Başvurular şahsen olup vekalet ile kabul edilecektir. Dicle Üniversitesi 29 Kasım 2019 tarihinde yayınladığı ilana göre sözleşmeli statüde sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Adaylar başvurularını 13 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar şahsen yapmaları  gerekmektedir, başvuru vekalet ile de yapılabilir.

 Diyarbakır Dicle Üniversitesi Rektörlüğü açıkladığı ilanda sözleşmeli sağlık personel alımını 1 kişi adayların üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olması ve Tüp bebek merkezinde 3 yıl çalışma deneyimine  sahip olması şartı aranmaktadır.

Sözleşmeli sağlık personeli

 Sözleşmeli olarak bir kişi sağlık personeli alımı adayların ayrıca sahip olması gereken Üremeye Yardımcı Tıbbi merkezinde sertifika sahibi ve tüp bebek merkezinde ortalama 3 yıl çalışma deneyimine sahip olması  gerekmektedir.

Başvuru yapacak adaylar KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Adayların başvuru yapmak için son başvuru tarihi olan 13 Aralık 2018 tarihine kadar Dicle Üniversitesi personel daire başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Posta Fax veya internet yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir Noter vekaleti ile müracaat kabul edilecektir,eksik belge ile müracaat alınmayacaktır, suresinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır Dicle Üniversitesi personel alım klavuzu için tıklayınız.

Unutulmaması gereken son başvuru tarihi 13 Aralık 2018

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.