Türkiye'nin En Büyük Uzman Çavuş Bilgi Platformu ve Askeri Paylaşım Platformu

ZABITA MEMURU ALIM BAŞVURUSU 26 KASIM 2018 DE BAŞLIYOR!

5 5

Kadrolu Zabıta Memuru yayımlanan ilana göre bay bayan personel alımı yapılacak.Başvurular 26 Kasım 2018 tarihinde başlayacak.

Bay bayan kadrolu Zabıta Memuru Belediye Başkanlığı adı altında yayımlanan ilana göre kamu personeli alacağını açıkladı.Başvurular istenen belgelerle beraber şahsen yapılacaktır.

İl olarak belirlenen Rize Ardeşen Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa istinaden istihdam edilmek üzere,Belediye Zabıta Yönetmeliğine hükümlerine göre aşağıda yer alan unvanı,sınıfı,derecesi, adedi,nitelikleri KPSS türü,KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydı ile belirtilen boş kadrolara açıktan atama yolu ile Zabıta Memuru (Memur Alımı) yapılacaktır.KPSS 2018 yılı puan türünden 70 puan olması başvuru için yeterli sayılacaktır.

Adaylar İş Talep Formu,Nüfus cüzdanı fotokopisi,Diploma veya mezuniyete Belgesi,KPSS sonuç belgesinin ÖSYM’nin Resmi sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği,görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyanı 2 adet vesikalık fotoğraf ve erkek adaylar için askerlikle ilgili ilişiği olmadığına dair beyanı olması gerekmektedir.

Başvuru istenen belgelerle birlikte 26 Kasım 2018 tarihinde başlayacak olup 30 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08:00 ile 16:30) arasında Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta yada diğer şekillerle yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Rize Belediyesi kamu  personeli  alımı için kılavuzu tıklayın.

5 Yorumlar
 1. Muharrem demir kesen diyor

  Merhaba ben uzman cavuş başvuru kaydını yapmak istiyorum

  1. Editör diyor

   https://personeltemin.msb.gov.tr/ bu linkten başvuru yapabilirsin

 2. Kerem diyor

  28 yaşındayım 2 çocuğum var ve işsizim tüm kiriterlere uyum sağlamaktayım tam ortaokul mezunu ile uzman çavuş olabiliyorken sadece bir yaş farkıyla bu fırsatı kaçırmak biraz fazla dokunuyoror insana lütfen bilgisi olan varsa yazsın yasim 28 uzman çavuş olabilirmiyim internette kafam karmakarışık oluyor

  1. Editör diyor

   ne yazık ki,yapacak bişey yok internetten ortaokul mezunu kadrolu iş ilanları diye arama yap karşına daha farklı iş ilanları çıkabilir.

 3. Sevim çakır diyor

  Bn zabıta olmak istiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.