Türkiye'nin En Büyük Uzman Çavuş Bilgi Platformu ve Askeri Paylaşım Platformu

Belediyeler İŞKUR Üzerinden Sözleşmeli Personel Alıyor!

0 1

İşkur,yayınladığı ilana göre belediyelerin sözleşmeli olarak personel alacağını ilan etti.İşkur yayınladığı ilanda verdiği rakamı 13 olarak belirledi.Başvurular belirlendiği tarihten itibaren 21 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

İşkur’un verdiği ilana göre belediyeler kurum dışı ilanları arasında 13 sözleşmeli personel alımı olacağını belirtmiş olup il olarak Antalya ve Düzce şehirlerinden personeller olacağını beyan etti.

Antalya servis elemanı (Garson) alımı için Kumluca Belediyesine şahsen 31Aralık 2018 tarihi bitimine kadar şahsen yapmaları gerekmektedir. Adaylar en azilköğretim mezunu olması ve iş tecrübesi 6 ay olması gerekmektedir. Kimlikfotokopisi ile başvuru yapılabilir.

Belediye Başvuru Şartları:

İtfaiye personeli Düzce ilinden seçilmiş olup şoför alımı olarak 3 personel istihdam edecektir.Yapılacak olan alıma başvuracak adaylar 18 yaş ile 55 yaş aralığında olması gerekmektedir. 2 adet fotoğraf, adli sicil belgesi,ehliyet fotokopisi, kimlik fotokopisi ile başvuru yapılabilir. Başvuracak adaylar Cumayeri Belediyesi kademe binası itfaiye birimine şahsen yapmaları gerekmektedir.

Belediye Alımları:

Bu alımlara başvurular şahsen yapılacak olup KPSS şartı aranmaya Belediyefirmaları üzerinde Belediye Başkanlıklara yerleştirmek üzere yayınlananilanlardır.

Antalya Kumluca Belediyesi alımı için Tıklayın

Düzce Alımı için Tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.