Türkiye'nin En Büyük Uzman Çavuş Bilgi Platformu ve Askeri Paylaşım Platformu

İstifa Eden Uzman Çavuşlar’ın Yapması Gerekenler

4 4.862

İstifa eden uzman çavuş arkadaşların izlemesi gereken yolları aşağıda sıraladım sizlere gelipte bana şu kadar para ver ben seni bir yere yerleştiririm gibi diyen insanlara kesinlikle itibar etmeyin çoğu kişiyi bu şekilde dolandırdıklarını duydum ve bu çok üzücü bir durum. Neden istifa ettiğinizi sormuyorum böylede bir hakkı yok kimsenin zaten özlük haklarını ben dahil birçok arkadaşım çok iyi biliyor o yüzden sormak istemiyorum. Aşağıdaki işlemleri sırasıyla yaparsanız şansınız daha da artacaktır emin olabilirsiniz.

Bu şekilde çalışmaya başlayan arkadaşlarım mevcut yok torpilmiş bilmem neymiş uğraşmak yerine bu evrakları dağıtmakla ve hazırlamakla uğraşın daha iyi arkadaşlar.

Uzman Çavuşların diğer kamu kurum ve Kuruluşlarına Atanmaları’na ilişkin tebliğ şu şekildedir: “Uzman erbaşların, 657 sayılı kanunun 97. nci maddesinde belirtilen sürelere tabi olmaksızın yürürlükteki Başbakanlık genelgeleri çerçevesinde açıktan atama izni alınması suretiyle aynı kanunun 92. maddesine göre koruma ve güvenlik görevlisi kadroları ile kurumların görevde yükselme yönetmeliklerinde bu düzeyde belirledikleri diğer kadrolara atanmaları hizmet ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kamu kurum ve kuruluşlarının takdirinde bulunmaktadır.”

 

Öncelikle Resim Çekilerek Güzel bir Saç Sakal traşı olduktan sonra Temiz Güzel görünümlü Takım Elbisenizi giyin en az 10 tane çıkartın çoğaltabilirsiniz sonra CV’nizde Resim kesinlikle olacak neden mi olacak bir belediyeye Uzman Çavuşların Açıktan Atama Alım başvuruları binlerce bu bin kişinin 900’ü Resimsiz başvuru yaptığını düşünün direk elendiler neden alacağı mülakata çağıracağı personeli yüzünü temizliğini şeklini görüyorlar kaldı 100 kişi Gölbaşı Belediyesine Başvurcaksınız siz Boluda oturuyosunuz, CV’nize ve Dilekçe adresinize Muhakkak Gölbaşı Belediyesi sınırlarında bi adres yazın internetten bakın bi yerden bulun bi adres pekte önemi yok ama Gölbaşı sınırlarındaki adres çok önemli Gidip Çankayada Ankarada Çankayadan bi adres vermeyin Birebir şahidim başka ilçeden olduğu için alınmayan kişilere. Geriye Kaldı 30 kişi 100 kişiden Mülakatta kendinizi ispatlayacak püf noktaları söylüyorum şimdi.

Resim ve Adres olayını anladık 30 kişi mülakata çağırıldı, adresi yanlış verdiniz evet sizi mülakata posta yoluyla çağırmazlar, Cep Telefonunuzdan ararlar, 2 adet telefon verebilirseniz daha iyi olur. Ayrıca İkametgah fln istemezler.

Mülakata Çağrıldınız Siz Adanadasınız  Ankaraya yarın gelebilirmisiniz dediklerinde hayır vs. kesinlikle demeyin.

Mülakata Giderken Damat nasılsa sizde öyle olun ve Belediye hakkında oturun sınav çalışır gibi başkan başkan yardımcısı belediyenin kuruluşu vs. tarihi herşeyini öğrenin. Sakin Olun elinizden geldiği kadar Erkenden uyuyun ve Kahvaltınızı herşeyinizi en iyi şekilde yapın. Mülakatta Kendi Memleketinizi söyleyin ama o belediye sınırları içerisinde oturduğunuzu söyleyin. Kendinizi Tanıtmanızı isteyecek normal bi şekilde nerde doğduğunuzu neler hedeflediğinizi söyleyin onlar size soruları yönelttikçe siz rahatlayacaksanız sakın duruşunuzu bozmayın…

Bu söylediklerim Zabıta Memuru içindir arkadaşlar ve Yaş sınırı 30’dur 30’un üstündeyse Sivil Memurluğa geçebilirsiniz bunun için işte torpil denen o illet gerekiyor. Çünkü Belediyeler Ağırlıklı olarak Zabıta Memuru alımı yapıyor. 30 Yaşının üstündeyseniz bir kere daha düşünün derim.. ve en büyük tavsiyemdir. Mülakata çağrıldığınızı kimseyle paylaşmayın ketüm olun sen arkadaşına o arkadaşına bu büyür gider kendi kısmetinizden olmayın..

CV ve DİLEKÇE ÖRNEKLERİ

CV ÖZGEÇMİŞ ÖRNEĞİ İndirmek İçin Tıklayınız >>> https://www.uzmancavuslar.com/dilekceornekleri/cv-uzmancavuslar.com.doc

Arkadaşlar Dilekçede Sözleşme Bitiş Tarihinizi Kendi Sözleşme Bitiş Tarihinize göre değiştiriniz.

 

4 Yorumlar
 1. Ali diyor

  Infaz koruma memurlugu aliminda uzman cavuslarda yaş sinirlamasi var mi ?

  1. Editör diyor

   30 yaşı bitirmemiş olmak gerekiyor.

 2. Emrah diyor

  Bu yedi yıl meselesinin Aslı varmı ben 2015 li uzman çavuşum 2019 Aralık’ta kendi isteğimle bırakıyorum (sözleşmem bitiyor) memurluğa geçebilirmiyim ben göreve başladığımda yedi yıl yoktu 4 yıldı bize herhangi bi emir gelmedi yedi yıla dair öyle bişeye imzada atmadık görev süresince sözleşmem birince dört yıl 6 aylık uzman çavuş oluyorum memurluğa geçiş yapabilirmiyim

 3. Ali diyor

  İntibak egitmnde bırakan olur mu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.