Türkiye'nin En Büyük Uzman Çavuş Bilgi Platformu ve Askeri Paylaşım Platformu

Zabıta Daire Başkanı’ndan Zabıta Memuru’na Bayıltan Dayak !

0 8

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı, Tayfun Karali, kızmış olduğu zabıta memuruna, bütün mesai arkadaşlarının gözü önünde önce bağırıp çağırdı, daha sonraysa tokatlamaya başladı. Düşünsenize bir zabıta memuru dayak yiyor, hakaretler yiyor ama ekmeğinden olmamak için maalesef ki sesini dahi çıkartamıyor. Daha sonrasıysa tam bir trajedi, bu hakaretler ve tokatlara dayanamayan ve onuru rencide olan zabıta memuru arkadaşımız yere düşüp yığılıyor allah senin gibi amirlerden bütün memurlarımızı muhafaza etsin inşallah.

Diğer zabıta amirlerini tenzih ederek söylüyorum ki bunun gibi amirler hem devlete külfet, hem memura işkence etmek için elinden geleni yapan zalimden başka birşey olamaz. Hem devletin maaşını memurları sevk ve idare etmek için alacaksın, hem de devletin işe aldığı memura hakaret edeceksin, döveceksin, rencide edeceksin böyle birşey var mı allah aşkına, bunun adı mobing değilde nedir ? hiç mi denetlenmedi bu adam, ya da çok mu yüksek mevkilerdeydi de gözüne batmadı kimsenin demeden edemiyor insan vesselam.

Aşağıda videoyu utanarak yayınlıyorum maalesef şunu da demeden edemeyeceğim, biz uzman çavuşlara yapılan baskıları da unutmamak gerekiyor elbette, tabi dayak veya hakaret değil fakat çeşitli mobbing taktikleriyle kizdirilmekteyiz. Nedir bunlar fazla mesai, fazla nöbet, istemiyorsan kapı orda, spor yapamıyorsun defol git, yetersizsin gibi cümleler. Operasyonda soğuk, sıcak demeden teröre karşı çatışan uzman çavuşlar maalesef batı birliklerinde kizdirilmeye çalışılıyor. Bir gün bizden birileri de dayak yer ve hakaretlere maruz kalır ondan sonra gündeme otururuz gibi geliyor ya hayırlısı demekten başka da bişey gelmiyor elimizden maalesef.

Ek olarak zabıta amiri an itibariyle görevinden uzaklaştırıldı ve soruşturma açıldı, İçişleri bakanlığı tarafından da bir müfettiş görevlendirildi umarız bu yapılanlar cezasız bırakılmaz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.