Türkiye'nin En Büyük Uzman Çavuş Bilgi Platformu ve Askeri Paylaşım Platformu

MSB’den Uzman Erbaş ve Sözleşmeli Er Alımları İçin Yeni Duyuru Yayınlandı !

0 6

MSB’den Uzman Erbaş ve Sözleşmeli Er Alımları İçin Yeni Duyuru Yayınlandı !

Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli er ve uzman erbaş adayları için yeni bir duyuru yayınladı, bu duyurunun detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Geçtiğimiz ay içersinde yayınlanan en az ilkokul mezunu adaylardan Kara Kuvvetleri Komutanlığı tarafından uzman erbaş ve sözleşmeli er alım ilanı yayımlanmış ve birçok başvuru yapılmıştı. Ardından akılda kalan şu soru tüm adayların merak konusu oldu sonuçlar ne zaman açıklanacak, bizleri eğitime ne zaman çağıracaklar, mülakatlar açıklandı mı, eğitim yerleri neresi, eğitim yerleri sonuçları ne zaman açıklanacak gibi. Ardından milli savunma bakanlığına birçok telefon gelmiş olacak ki aşağıdaki gibi bir açıklama yapıldı.

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA : 

“22 Şubat -12 Mart 2018 tarihleri arasında başvuru yapan ve aday numarası alan adaylar ikinci kez başvuruda bulunmayacaktır. Tekrar başvuru yapan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. ”

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK ? MÜLAKAT TARİHLERİ NE ZAMAN BELİRLENECEK ?

Bu soru hem yorumlardan, hem gruplardan hem de sayfadan çoğunlukla soruluyor fakat binlerce adayın başvurmuş olduğu alımda işleyiş biraz daha yavaş ilerliyor maalesef. Eğitim yerleri boşaldığı taktirde yerine yeni adaylar çağrılıyor ve eğitime başlıyorsunuz. Ne zaman çağırılacağınız, sonuçların ne zaman açıklanacağı gibi sorulara bizlerin yanıt vermesi maalesef mümkün değil size ne cevap veriliyorsa bizde ondan fazlasını bilmiyoruz. Ayrıca açıklamalar yapıldığında sitemizde yayınlamaya çalışıyoruz, sitemizi takip edin sonuçları kaçırmayın lütfen ! ! !

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.