2017 Yılı Jandarma Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı

9 yorum
80.621 kez okundu.

2017 Yılı Jandarma Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı

Jandarma genel komutanlığı 2017 yılı 2. dönem sözleşmeli uzman erbaş alımlarına başladı, başvuru yapacaklar için bir avantaj da ilkokul mezunlarının da bu alımlardan faydalanabileceğidir. Son başvuru tarihi 17 şubat 2017 olarak belirlenmiş olup gecikmemeniz gerekmektedir.

2017 yılı uzman erbaş alımları ilanlarını uzman çavuşlar sitemizden takip edebilirsiniz ayrıca birçok yenilenen şartları da aynı zamanda sitemizden inceleyebilirsiniz. Uzman erbaş camiasının en büyük sitesi olan uzman çavuşlar sitesini takip etmenizi öneriyoruz. 2017 yılı jandarma uzman erbaş alımları, kara kuvvetleri alımları, hava kuvvetleri alımları ve diğer alımlar için uzman çavuşlar sitesini takip ediniz lütfen . . .

Başvuru şartları; Askerlik hizmetini erbaş, er olarak tamamlamış veya halen silahaltında olmak ile 16 Ocak 2017 tarihi itibarıyla terhis tarihinin üzerinden üç yıldan fazla süre geçmemiş olmak şartı aranıyor. 1 Ocak 1992 ve sonrasında doğmuş olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak, adli sicil kaydı bulunmamak ve güvenlik soruşturması olumlu olmak gerekiyor.

Sözleşmeli erbaş ve erlerden en az üç yıl görev yapmış olup, 1 Ocak 1988 tarihi ve sonrasında doğmuş olanlar da başvuru yapabilecekler. Adaylar başvurularını 17 Şubat 2017 tarihi saat 17:002ye kadar aşağıda bulunan linkten giriş yaparak internet ortamında yapabilecekler. Adaylar yaptıkları başvurunun çıktısını almaları konusunda uyarıldı.

Başvuruları kabul edilen adayların Jandarma Genel Komutanlığının internet sitesinden 17 Şubat 2017 tarihinden sonra ilan edilecek olup, yazılı sınav merkezi, saati ve diğer bilgiler 1 Mart 2017 tarihine kadar yine aynı internet adresinden yayımlanacak. Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmeli uzman erbaş alımı ile ilgili detaylı bilgi, başvuru kılavuzu ve başvuru yapmak için TIKLAYINIZ.

 

AYRICA GÜNCEL ALIMLARDAN HABERDAR OLMAK VE BİLGİ ALIŞVERİŞİ İÇİN FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ  . . .

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


 

2017 Yılı Jandarma Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı (9 Yorum)

  1. Arkadaşlar Merhaba yaş şartı 01 ocak 1991 doğumlu lise mezunu olanlar başvuru yapabilir diyor kılavuzda.. ben üniversite mezunu 17 temmuz doğumluyum sınava başvuru yaptım ve beni çağırdılar sınava.. acaba sorun yaparlar mı 5 ay geçti diye yaşı.. yoksa Üniversite mezunu oldüğüm için kabul ederler mi.. bilgisi olan var mı..

  2. Jandarma komando olarak askerliğimi yaptım ve
    Üstün başarı belgesi hala istemiyormu ortaokul
    mezunlarından?

  3. öncelikle başvuru yaparken 2017/2 Lojistik Branşlı Uzman Erbaş arıyor ya yanlış bilgi veriyorsunuz efendim yada biz yanılıyoruz 2017/3 erbaş alımı lise mezunu istiyor lütfen bir yardımcı olurmusunuz çok ihtiyacım var gerekirse telefon numaramı bırakayım